HABERLER

Yeni Office için Türkçe Inceleme Rehberiniz Hazir!!
3 Aralık 2012


Yeni Office, müşteri ön izleme sürümünün duyurulduğu 16 Temmuz tarihinden itibaren www.microsoft.com/office/preview web sitesinden erişilip denenebilir durumda. Yeni Office, modern ara yüzüyle, bulutun gücünü arkasına almasıyla, istediğiniz şekilde çalışmanıza olanak sağlamasıyla, sizinle birlikte dolaşıp, belgelerinizi her yerden erişilebilir kılmasıyla, önceki sürümlerinden çok farklı avantajlar sunuyor. Şu anda müşteri ön izleme sürümünü kullanan pek çok müşteri ve iş ortağımızdan her gün oldukça güzel geri bildirimler alıyoruz.

 

İşte bizler de sizin için tüm bu avantajları, Office, Exchange, SharePoint, Lync, Project, Visio, kısacası yeni Office’in tüm üyeleri için nasıl kullanabileceğinizi, bu amaçla Türkçe olarak yayınladığımız ‘Yeni Office İnceleme Rehberi’ içeriğinde püf noktalarıyla birlikte sunuyoruz. Bu rehberi okuduktan sonra eminiz ki siz de yeni Office’i hemen denemek için harekete geçeceksiniz.

HEMEN İNDİRİP İNCELEMEYE BAŞLAYIN!!

http://i.microsoft.com/global/homepage/tr-tr/RenderingAssets/DOC/YeniOfficeİncelemeRehberi.docx

Bu rehberin Yeni Office ile tanışmanızda ve sunduğu yeni olanakları keşfetmenizde iyi bir yardımcı olacağını umuyoruz. Yeni Office ile çok daha verimli geçen bir çalışma hayatı diliyoruz.

Yeni Office ile ilgili daha önce Microsoft Türkiye bloğunda yayınladığımız diğer makalelere aşağıdan erişebilirsiniz:

 

Yeni Office ve Bulut: http://blog.microsoft.com.tr/yeni-office-bulutlarin-uzerinde.html

Her Yerden Erişim: http://blog.microsoft.com.tr/yeni-office-nereye-giderseniz-sizinle.html

Dokunma Deneyimi: http://blog.microsoft.com.tr/yeni-office-dokunma-deneyimi.html

Yeni Office Web Apps: http://blog.microsoft.com.tr/yepyeni-office-web-apps-karsinizda.html